You are here:   صفحه نخست ◄ اخبار امدادی
اخبار سايت

اعزام دومین گروه کانون انسان پاک، زمین پاک به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

شنبه ، ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ، ۲۲:۲۸ اخبار
پرینت PDF

دومین گروه اعزامی کانون انسان پاک، زمین پاک بعد از بررسی های نهائی از طریق نماینده کانون در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی در خصوص نیازهای ضروری زلزله زدگان و باتوجه به نزدیک شدن به فصل سرما، در روز 4 مهر ماه 1391 ساعت 11 شب با اتوبوس بسوی آذربایجان شرقی حرکت خواهد کرد. از میان اعضای کانون کسانی که مایل به شرکت هستند لطفا تا قبل از تاریخ 1 مهرماه، نام و سن و شماره تماس خود را به آدرس این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید ارسال نمایند. اولویت با کسانی می باشد که زودتر ثبت نام کنند.


(9 امتیاز)
ادامه مطلب
 

گزارش کار اولین گروه امداد اعزامی کانون انسان پاک، زمین پاک

شنبه ، ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ، ۲۳:۱۱ اخبار
پرینت PDF

Help- Azar bayjan
در روز شنبه 21/5/1391، ساعاتی پس از وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی، جمعی از خیرین آمادگی خود را برای تامین هزینه جهت امدادرسانی از طریق "کانون انسان پاک، زمین پاک" به زلزله زدگان اعلام کردند.
در پی این پشتیبانی مالی که به مرور و طی چند روز نزدیک به هفتاد میلیون تومان رسید، اعضای کانون به سرعت برنامه ریزی های لازم را جهت تشکیل تیم امداد رسان و خرید اقلام مورد نیاز و غیره انجام دادند.


(22 امتیاز)
ادامه مطلب
 

اعزام نیروی کمکی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

دوشنبه ، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ، ۰۷:۲۴ اخبار
پرینت PDF

Yari zelzele zadegan


مديرکل مديريت بحران استان آذربايجان‌شرقي در تازه‌ ترين آمار تعداد قربانيان زلزله ورزقان و اهر آذربايجان شرقي را 250 نفر اعلام کرد.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ‌خلیل ساعی افزود: شمار مجروحان این حادثه به بیش از 2000 نفر رسیده است.


(25 امتیاز)
ادامه مطلب