You are here:   صفحه نخست ◄ درباره سایت

درباره سایت

دوشنبه ، ۲۶ مرداد ۱۳۸۸ ، ۱۹:۳۱ مدیر سایت
پرینت PDF

Pure Human, Clean Earth

کانون انسان پاک، زمین پاک، تشکلی غیر دولتی، زیست محیطی و غیر انتفاعی در ایران است. هدف این  کانون عبارت از اطلاع رسانی جهت کاهش معضلات زیست محیطی با توجه به گرمایش جهانی زمین و حفظ میراث زمین است.  فعالیت آن از طرق گوناگون نظیر تولید و نشر اخبار زیست محیطی، برگزاری همایش و پخش فیلم های موجود در مورد گرمایش جهانی، پخش اطلاعیه و اعلامیه های هشدار دهنده در مورد وضعیت کنونی تغییرات آب و هوایی کره زمین، برگزاری گشت های علمی و آموزشی می باشد.

کانون انسان پاک، زمین پاک اطلاع رسانی را گامی اساسی در جهت افزایش دانش بر امر حمایت از محیط زیست می داند. طیف مخاطبین انسان پاک، زمین پاک اقشار مختلف از توده مردم گرفته تا بالاترین سطوح تصمیم گیری را در برمی گیرد. یکی از مهم ترین فعالیت های کانون، پخش اعلامیه و اطلاعیه های هشدار دهنده در مورد تغییرات آب و هوایی کنونی وضعیت گرمایش جهانی می باشد. وب سایت اطلاع رسانی تحت عنوان http://www.phce.org منتشر و راه اندازی شده است.

انسان پاک، زمین پاک از طریق سایت خبری و اطلاع رسانی سعی دارد به وسیله تولید و انتشار اخبار زیست محیطی و نیز گزارش های خبری تحقیقی و مصاحبه در شفاف سازی ارزش ها و معضلات زیست محیطی جهان گام برداشته و توجه همگان را برای حفاظت از این ارزش ها و رفع تهدیدها ومعضلات جلب نماید.

کانون انسان پاک، زمین پاک انعکاس نظرات محققین و پژوهش گران در خصوص موضوعات مطرح شده و قابل طرح را باذکر نام آن ها جزء دستورهای کار خود قرار داده است.

 


آخرین به روز رسانی در شنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۸۸ ، ۲۲:۱۲

نظرات   

 
#3 nasim ۱۳۹۳-۰۳-۲۶ ۱۴:۰۹
سلام من مواردی که در مورد دیابت نوع یک نوشته بودید را خواندم و الان سه ماه است که گیاهخوارم فقط میوه و سبزی و آجیل ولی همچنان قند خونم بالا است جایی را میشود معرفی کنید که بتوانم نتیجه بگیرم چون در سایت شما خواندم در مدت ۳۰روز دیابتی ها مداوا شده اند لطفا راهنمایی نمایید
ایمیل من
نقل قول
 
 
#2 کریم سرخی ۱۳۹۲-۱۱-۱۹ ۱۲:۲۴
سایت خوبی دارید من آدرس سایتتان را در فیس بوک شر کردم تا تعدادی از دوستان دسترسی به
سایت داشته باشند
نقل قول
 
 
#1 رسول شکرانی ۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۲:۱۲
چرا جایی برای عضویت و دریافت خبرنامه در سایت پیدا نمیشه؟ مرسی :o
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی