You are here:   صفحه نخست ◄ گیاهخواران مشهور
گیاهخواران مشهور

مصاحبه با نسیم، دختر ورزشکار و گیاهخوار ایرانی

پنجشنبه ، ۲۷ تیر ۱۳۹۲ ، ۱۸:۳۵ مقالات
پرینت PDF

NASIM-VEG

 

مطلب پیش رو مصاحبه ای است با یک دختر ورزشکار (بدنساز) ایرانی در آمریکا که گیاهخوار و حامی حقوق حیوانات است. ایشان در طی این مصاحبه از چگونگی و چرایی گرایش خود به این رژیم غذایی می گوید و پیشنهاداتی را برای جامعه گیاهخواران و غیر گیاهخوران مطرح می کند که مطالعه آنها بدون شک خالی از لطف نخواهد بود.


(178 امتیاز)
ادامه مطلب
 

رابرت چیک: قهرمان بدنساز وگان، سخنران الهام بخش و نویسنده

پنجشنبه ، ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ، ۲۲:۰۶ مقالات
پرینت PDF

profile robert 14
رابرت چیک در مزرعه ای در کوروالیس بزرگ شد، که در آنجا شیوه زندگی وگان (کاملا گیاهی) را در سال 1995 در 15 سالگی برگزید. او نویسنده پر فروش ترین کتاب بدنسازی و تناسب اندام وگان در سایت آمازون است که یک راهنمای کامل برای بدنسازی از طریق رژیم غذایی گیاهی می باشد.


رابرت چیک که دو بار در بدنسازی طبیعی قهرمان شده است، بعنوان یکی از تاثیرگذارترین ورزشکاران وگان مجله وجنیوز VegNews Magazine شناخته می شود. او بطور مرتب به سراسر آمریکای شمالی سفر می کند و دربارۀ تغییر مسیرش از یک کودک بسیار لاغر روستایی به قهرمان بدنساز وگان سخن می گوید.


(85 امتیاز)
ادامه مطلب
 

"برندان بريزير" قهرمان وگان مرد آهنین (قسمت دوم)

جمعه ، ۹ دی ۱۳۹۰ ، ۰۰:۰۰ مقالات
پرینت PDF

vegan-athlete-brendan-brazier

 

"برندان بريزير" قهرمان وگان در "ونيز بيچ" می باشد. "بريزير" يک مرد آهنين حرفه ای در ورزش دو سه گانه مي باشد، قهرمان فوق ماراتن 50 کيلومتر کانادا در سالهای 2003 و 2006 و همچنین نويسنده کتاب پرفروش بنام "عملکرد تغذیه " و خالق فورمول "انرژی بار" بنام "وگا" که برنده جايزه شده است و مي تواند جايگزين غذا شود.


(43 امتیاز)
ادامه مطلب
 

"برندان بريزير" قهرمان وگان مرد آهنین (قسمت اول)

جمعه ، ۲ دی ۱۳۹۰ ، ۲۲:۴۲ مقالات
پرینت PDF

"Brendan-running1برندان بريزير" قهرمان وگان در "ونيز بيچ" می باشد. "بريزير" يک مرد آهنين حرفه ای در ورزش دو سه گانه مي باشد، قهرمان فوق ماراتن 50 کيلومتر کانادا در سالهای 2003 و 2006 و همچنین نويسنده کتاب پرفروش بنام "عملکرد تغذیه " و خالق فورمول "انرژی بار" بنام "ويگا" که برنده جايزه شده است و مي تواند جايگزين غذا شود.

من چگونه وگان شدم؟ این سوالی است که اعلب از من پرسیده می شود. این مسئله مربوط به گذشته است، من تقريباً 15 ساله بودم و چيزی در مورد تغذيه نمي دانستم


(61 امتیاز)
ادامه مطلب
 


صفحه 1 از 6